Skład węgla Tychy

wegiel-icon

Nasz obsługujący klientów z Tych skład węgla zapewnia doskonałej jakości asortyment – znajdą u nas Państwo zarówno ekogroszek, jak i węgiel orzech oraz wiele innych produktów. Zależy nam na tym, by nasza oferta stanowiła odpowiedź na aktualne potrzeby rynkowe. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego, posiadamy również certyfikowany towar pochodzący z importu (Kazachstan, Kolumbia).

Jako specjaliści od dystrybucji węgla łączymy wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami. Bardzo dużą wagę przykładamy do obsługi klienta. Każdemu zapewniamy indywidualne podejście i fachową pomoc na każdym etapie współpracy. Od ponad 30 lat dostarczamy węgiel w Jaworznie, Tychach i Katowicach –osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom.

Skład węgla z kompleksową ofertą – transport i inne usługi

Szeroki wybór wysokojakościowych produktów to tylko jedna z wielu zalet naszego składu węgla. Jako jeden z liderów branży węglowej w regionie stawiamy na kompleksowość świadczonych usług, które zawsze są dostosowane do potrzeb klientów.

Z tego też powodu mieszkańcy Tych mogą skorzystać u nas m.in. z opcji transportu węgla. Dysponujemy doskonale wyposażoną flotą pojazdów ciężarowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce i dostarczyć zamówienie na czas, dbając jednocześnie o jego odpowiednie zabezpieczenie na czas przewozu. W naszym składzie węgla posiadamy również kruszarki i wiele innych specjalistycznych urządzeń. Zapewniamy możliwość kruszenia, przesiewania oraz workowania węgla.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym składem węgla mieszkańców Tych i okolic. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji dotyczących zakresu naszej oferty.

Shopping Cart