Historia marki ALMAS

wegiel-icon

ALMAS Kucharski Stawiarz Spółka Jawna – powstała w 2011 roku w Lędzinach na Śląsku z inicjatywy właścicieli firm:

  • „Cristal” Spółka Jawna K.T. Stawiarz, która to spółka nadal funkcjonuje na rynku jako sprzedawca węgla i posiada swój skład w Łęce 111, 33-322 Korzenna w Małopolsce
  • i P.T.H.U „Dragon” Beata Kucharska – firma w roku 3013 uruchomiła skład w okolicach Radomska w woj. łódzkim.

Firmy te swoje doświadczenie na rynku w branży węglowej nabywają od 1996 roku. ALMAS dysponuje jednym składem głównym w Lędzinach na Śląsku przy ul. Oficerskiej 30. Obecnie jest Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego.

Jako firma, jako ludzie i przede wszystkim jako jedni z liderów branży węglowej w regionie – codziennie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Dostarczamy węgiel na terenie województwa śląskiego, a także w pozostałych częściach kraju.P

Liczby mówią same za siebie!

4800 +
Zamówień miesięcznie
+
Stałych klientów
+
lat doświadczenia


Certyfikowane produkty

OD LAT NA RYNKU ŚWIADCZYMY

wegiel-icon2

Dlaczego warto nawiązać współpracę z firmą ALMAS?

Jesteśmy sprzedawcą węgla z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta stanowi wynik dogłębnej znajomości rynku oraz dbałości o potrzeby klienta. Stawiamy na ciągły rozwój, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę, w tym specjalistyczne doradztwo przy wyborze poszczególnych produktów oraz otwartość na specjalne życzenia dotyczące np. sposobu realizacji zamówienia.

Naszą specjalnością jest dystrybucja certyfikowanego węgla – pochodzącego zarówno z importu (Kazachstan, Kolumbia), jak i polskich kopalni Południowego Koncernu Węglowego oraz Polskiej Grupy Górniczej S.A. Posiadamy własną flotę pojazdów ciężarowych, co pozwala nam szybko i sprawnie dostarczać węgiel w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

Świadczymy również usługi z zakresu kruszenia, przesiewania oraz workowania węgla. Wszystkim klientom, zarówno prywatnym, jak i przedsiębiorcom, gwarantujemy:

  • indywidualne podejście,
  • profesjonalną obsługę,
  • szybką realizację zlecenia,
  • konkurencyjne ceny.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego sprzedawcy węgla, współpraca z naszą firmą z pewnością spełni wszelkie oczekiwania. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji.

Shopping Cart