Skład węgla Jaworzno

wegiel-icon

Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych usługami składu węgla w Jaworznie i okolicach. Już od ponad 30 lat dostarczamy klientom najwyższej jakości certyfikowany węgiel – główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Lędzinach, ale działamy na terenie całego kraju. Jako Autoryzowany Dystrybutor Południowego Koncernu Węglowego możemy zaproponować niezwykle szeroki wybór produktów.

Rzetelność, uczciwość i terminowość to wartości, na których oparliśmy działalność naszego składu węgla. Dlatego też każdy klient może spodziewać się z naszej strony indywidualnego podejścia i profesjonalnej obsługi – jesteśmy otwarci na specjalne życzenia i zawsze służymy fachowym doradztwem.

Doskonale wyposażony skład węgla – co nas wyróżnia?

Bogaty asortyment, obejmujący m.in. węgiel orzech i kostkę oraz ekogroszek, to nie jedyna zaleta naszego składu węgla. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów ciężarowych, co pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi transportowe. Dowozimy węgiel luzem lub pakowany w workach na terenie całego kraju. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy także zająć się jego wniesieniem do wskazanego pomieszczenia.

W naszym znakomicie wyposażonym składzie węgla nie brakuje specjalistycznych urządzeń służących do kruszenia i przesiewania surowca. Zajmujemy się też workowaniem węgla. Kompleksowość świadczonych usług, najwyższy standard obsługi i szybkość realizacji zlecenia to cechy wyróżniające nas na tle konkurencji.

Zapraszamy do współpracy mieszkańców Jaworzna poszukujących profesjonalnego składu węgla. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania.

Shopping Cart