Skład węgla Sosnowiec

wegiel-icon

Są Państwo zainteresowani usługami składu węgla w Sosnowcu? Nasza oferta z pewnością spełni wszelkie oczekiwania – stanowi wynik ponad 30 lat doświadczenia w branży węglowej. Nie tylko przygotowaliśmy bogatą ofertę sprzedażową, w której nie brakuje takich produktów, jak ekogroszek czy węgiel orzech oraz kruszywo budowlane, ale zapewniamy również wiele innych usług.

Jedną ze specjalności naszego składu węgla jest profesjonalny transport. Główna siedziba naszej firmy ulokowana jest w Lędzinach, jednakże zadbaliśmy o rozbudowaną flotę pojazdów ciężarowych. Dzięki temu możemy zająć się dowozem węgla do Katowic, Sosnowca i jakiegokolwiek innego miejsca wskazanego przez klienta. Zawsze dochowujemy przy tym umówionych terminów – jesteśmy znani z solidnego wykonywania wszystkich usług.

Dlaczego nasz skład węgla to dobry wybór?

Jako stale rozwijająca się firma w codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta. Z tego wynika kompleksowość oferty naszego składu węgla. Dokonując u nas zakupów, mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają najwyższej jakości towar. Należy dodać, że jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego.

Nasi pracownicy to osoby o szerokiej wiedzy, które z przyjemnością pomagają klientom przy wyborze produktów. Oferujemy specjalistyczne doradztwo – zawsze mogą liczyć Państwo na nasze wsparcie. Oprócz samego dowozu węgla, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów, możemy zająć się też jego wniesieniem do wskazanego pomieszczenia.

W naszym składzie węgla posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki którym możemy świadczyć również usługi:

  • kruszenia węgla,
  • przesiewania węgla,
  • workowania węgla.

Od lat obsługujemy mieszkańców Sosnowca, zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Jeśli szukają Państwo rzetelnego składu węgla, zachęcamy do kontaktu.

Shopping Cart