Skład węgla Katowice

wegiel-icon

Szukają Państwo składu węgla w Katowicach lub pobliskich miejscowościach? Zachęcamy do przyjrzenia się szczegółom naszej oferty. Jesteśmy jednym z liderów branży węglowej w regionie, o ponad 30-letnim doświadczeniu. Znajduje to wyraz w najwyższym standardzie świadczonych przez nas usług. Prowadzimy sprzedaż ekogroszku i innego sortymentu węglowego, zajmując się także:

  • transportem surowca luzem lub w workach,
  • kruszeniem i przesiewaniem węgla,
  • workowaniem węgla.

Nasz główny skład węgla zlokalizowany jest w Lędzinach, ale dzięki nowoczesnej flocie pojazdów ciężarowych obsługujemy klientów z wielu innych miejscowości. Działamy nie tylko w Katowicach, ale też całej okolicy – dostarczamy węgiel do Mysłowic czy Tych. Gwarantujemy przy tym bardzo szybki czas realizacji zlecenia.

Co zapewnia nasz skład węgla?

Wysoka jakość oferowanego produktu i profesjonalizm obsługi – z tego słynie nasz doskonale wyposażony skład węgla. Znajdą u nas Państwo zarówno surowiec z importu (Kazachstan, Kolumbia), jak i polski węgiel – jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. Zapewniamy nie tylko kompleksowy zakres usług, ale również profesjonalne doradztwo.

Obsługujemy osoby prywatne i przedsiębiorców poszukujących paliwa węglowego do ogrzewania takich budynków, jak m.in. zakłady produkcyjne, hale magazynowe, piekarnie czy też szklarnie. Co ważne, po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta bardzo chętnie pomagamy przy wyborze sortymentu węglowego, tak aby był najlepiej dopasowany do konkretnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Katowic zainteresowanych współpracą z rzetelnym składem węgla. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty, właściwości poszczególnych produktów czy też sposobu realizacji zamówienia. Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego mogą Państwo spodziewać się indywidualnego podejścia, konkurencyjnych cen i najwyższego standardu obsługi.

Shopping Cart