Skład węgla Mysłowice

wegiel-icon

Jako działający w Mysłowicach skład węgla zadbaliśmy o niezwykle szeroką ofertę, która z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie znajdą Państwo węgiel z importu z Kazachstanu i Kolumbii oraz polskich kopalni – jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego Posiadamy m.in. certyfikowany ekogroszek oraz węgiel orzech czy kostkę.

Tym, co wyróżnia nasz skład węgla na tle innych, jest przede wszystkim dbałość o potrzeby klienta. Każdemu zapewniamy indywidualne podejście i profesjonalną obsługę. Zależy nam na tym, by świadczone usługi stanowiły idealną odpowiedź na konkretne oczekiwania. Wykorzystujemy przy tym nasze ponad 30-letnie doświadczenie na rynku węglowym.

Skład węgla świadczący usługi transportowe

Nasz skład węgla obsługuje klientów z Mysłowic i okolic, zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Zapewniamy kompleksowy zakres usług – jedną z naszych specjalności jest transport. Aby wszystkie zlecenia realizować szybko i sprawnie, zadbaliśmy o nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych. Pozwala nam to prowadzić działalność na terenie całego kraju – dowozimy węgiel do Tych i innych miejscowości w pobliżu Mysłowic.

Oprócz samej sprzedaży nasz skład węgla oferuje także możliwość kruszenia, przesiewania oraz workowania surowca. Przykładamy szczególną uwagę do tego, by zamówienia dostarczać z zachowaniem umówionego terminu – nasza firma słynie z rzetelnego wykonawstwa wszystkich usług.

Klientom służymy wsparciem i pomocą na każdym etapie współpracy. W naszym składzie węgla mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru węgla. Dopilnujemy, by jego parametry techniczne odpowiadały Państwa potrzebom.

Shopping Cart