Skład węgla Śląskie

wegiel-icon

Jako działający w Śląskiem skład węgla od wielu lat zaopatrujemy odbiorców prywatnych oraz przedsiębiorców, dostarczając im najwyższej jakości certyfikowany węgiel. Oferowany przez nas towar pochodzi z importu (Kazachstan, Kolumbia) oraz polskich kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A. Prowadzimy sprzedaż ekologicznych produktów odznaczających się doskonałymi właściwościami użytkowymi.

Wybierając nasz skład węgla, stawiają Państwo na firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem. Ma to bezpośrednie przełożenie na profesjonalizm zapewnianej przez nas usługi oraz kompleksowy zakres oferty, dopasowany do aktualnych potrzeb rynku. Gwarantujemy bardzo korzystne ceny idące w parze z najwyższym standardem obsługi.

Co cechuje profesjonalny skład węgla?

Profesjonalny skład węgla nie ogranicza się jedynie do zapewnienia szerokiego wyboru produktów. Dla wygody klientów oferuje także wiele innych usług, w tym transportowych. Nasza firma od wielu lat zajmuje się dowozem węgla na terenie województwa śląskiego, wykorzystując do tego celu własną flotę samochodów ciężarowych. Zawsze dbamy o właściwe zabezpieczenie ładunku oraz szybką realizację każdego zlecenia – zdajemy sobie sprawę, że to bardzo ważna kwestia dla naszych klientów. Dostarczamy węgiel do Katowic, Dąbrowy Górniczej, Bierunia, Imielina, Jaworzna i wielu innych miejscowości.

O rzetelnym podejściu prowadzonego przez nas składu węgla świadczy ponadto jakość obsługi. Mieszkańcy Śląskiego mogą skorzystać z wsparcia naszych wykwalifikowanych fachowców, którzy chętnie doradzą przy wyborze opału. Jesteśmy też otwarci na specjalne życzenia – jeśli oprócz samego transportu potrzebują Państwo pomocy przy wniesieniu węgla do kotłowni czy piwnicy, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się ustalić dogodne warunki współpracy.

Zajmujemy się także kruszeniem, przesiewaniem i workowaniem węgla. Nasz skład węgla jest doskonale wyposażony, co umożliwia nam szybkie wykonanie tego typu usług.

Shopping Cart