Skład węgla Pszczyna

wegiel-icon

Szukają Państwo działającego w Pszczynie składu węgla? Zapraszamy do współpracy. Jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży obsługujemy mieszkańców w całym regionie. Nasz główny punkt zlokalizowany jest w Lędzinach, jednak nowoczesna flota pojazdów ciężarowych pozwala nam dostarczać zamówienia do dowolnego miejsca wskazanego przez klienta – dowozimy węgiel w Śląskiem i innych regionach Polski.

Oferta składu węgla firmy Almas skierowana jest do osób prywatnych, kupujących węgiel na potrzeby ogrzewania własnego. Zaopatrujemy również przedsiębiorstwa o różnym profilu i skali działalności. Każdemu zapewniamy:

  • indywidualne podejście,
  • specjalistyczne doradztwo przy wyborze produktów,
  • szybką realizację zlecenia,
  • konkurencyjne ceny.

Kompleksowy zakres usług – profesjonalny skład węgla

Jako rzetelny skład węgla zapewniamy wyłącznie certyfikowane produkty – zajmujemy się dystrybucją m.in. ekogroszku, węgla orzech czy kostki. Oferowany przez nas asortyment pochodzi z kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A, co stanowi gwarancję jego najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasz skład węgla świadczy również wiele innych usług. Zajmujemy się transportem węgla luzem lub workowanego – gwarantujemy terminowe dostarczenie każdego zamówienia i jego właściwe zabezpieczenie na czas przewozu.

Ponadto możemy zająć się kruszeniem, przesiewaniem oraz workowaniem węgla. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, umożliwiającymi nam sprawną realizację tego typu usług. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym składem węgla mieszkańców Pszczyny. Z przyjemnością pomożemy Państwu przy wyborze produktów.

Shopping Cart