Skład węgla Oświęcim

wegiel-icon

Jako działający w Oświęcimiu skład węgla prowadzimy współpracę z klientami prywatnymi, instytucjami oraz przedsiębiorstwami. Mamy olbrzymie, ponad 30-letnie doświadczenie w dystrybucji najwyższej jakości węgla – dostarczanego luzem bądź w workach. Ofertę sprzedażową stale dopasowujemy do potrzeb rynku, tak aby zapewnić kompleksową obsługę.

Możemy zaproponować m.in. ekogroszek oraz węgiel orzech czy też kostkę. W naszym asortymencie nie brakuje także kruszywa, jak tłuczeń czy kliniec. Zapewniamy doradztwo przy wyborze konkretnego produktu – zadbamy o to, by był idealną odpowiedzią na Państwa indywidualne potrzeby w zakresie właściwości oraz ceny.

Dlaczego warto wybrać nasz skład węgla?

Atutem naszego składu węgla, prócz dużego doświadczenia, jest otwartość na zmiany. Stawiamy na ciągły rozwój, ponieważ zależy nam na tym, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Dostawy realizujemy przy użyciu nowoczesnej floty samochodów ciężarowych – dostarczamy węgiel w całej Małopolsce. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają szczególną uwagę do solidnego zabezpieczenia ładunku, w tym zapewnienia mu ochrony przed wilgocią, dzięki czemu dostarczony towar zawsze jest doskonałej jakości.

Warto dodać, że jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. Prowadzimy też współpracę z kopalniami Polskiej Grupy Górniczej S.A. Nasz skład węgla od lat zaopatruje mieszkańców Oświęcimia w certyfikowany, w 100% ekologiczny węgiel, oferując także usługi:

  • kruszenia,
  • przesiewania,
  • workowania.
Shopping Cart