Skład węgla Małopolska

wegiel-icon

Jako działający na terenie Małopolski skład węgla oferujemy najwyższej jakości paliwo węglowe, na dowód czego możemy przedstawić stosowne certyfikaty. Najważniejszą wartością, którą kierujemy się w codziennej pracy, jest zadowolenie klienta. Dlatego też zadbaliśmy o niezwykle szeroki zakres usług, które obejmuje:

  • sprzedaż węgla z importu (Kazachstan, Kolumbia) oraz węgla z polskich kopalni Południowego Koncernu Węglowego i PGG,
  • transport węgla luzem albo pakowanego w workach,
  • przesiewanie, kruszenie i workowanie węgla.

Główna siedziba naszego składu węgla ulokowana jest w Lędzinach, jednak obsługujemy również mieszkańców całego województwa małopolskiego – dostarczamy węgiel do Wadowic, Alwerni, Andrychowa, Chełmka i wielu innych miejscowości. Wszelkie zamówienia realizujemy szybko i sprawnie, a to dzięki nowoczesnej flocie samochodów ciężarowych, którą dysponujemy.

Najwyższy standard obsługi składu węgla firmy Almas

W ciągu ponad 30 lat działalności naszego składu węgla zdobyliśmy zaufanie licznych klientów. Udało nam się to osiągnąć, ponieważ przykładamy szczególną uwagę do jakości obsługi. Dlatego też zapewniamy m.in.:

  • specjalistyczne doradztwo przy wyborze produktów,
  • możliwość przesiewania i kruszenia węgla,
  • usługę workowania węgla,
  • terminowe wykonanie każdego zlecenia.

Nasz skład węgla prowadzi współpracę z klientami prywatnymi, kupującymi węgiel na potrzeby ogrzewania własnego, a także przedsiębiorcami. Każdemu gwarantujemy indywidualne podejście i otwartość na specjalne życzenia w zakresie realizacji zamówienia.

Jeżeli szukają Państwo składu węgla działającego w Małopolsce, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji dotyczących ceny i właściwości oferowanego przez nas opału – węgla orzech, kostki czy też ekogroszku.

Shopping Cart