Skład węgla Wadowice

wegiel-icon

Jeżeli szukają Państwo działającego w Wadowicach składu węgla, zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w dystrybucji i transporcie opału węglowego – w branży działamy już ponad 30 lat. W tym czasie zdążyliśmy nie tylko do perfekcji opanować proces realizacji poszczególnych usług, ale nawiązać również współpracę ze sprawdzonymi dostawcami.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. W naszym składzie węgla znajdą też Państwo produkty z importu (Kazachstan, Kolumbia) i kopalń Polskiej Grupy Górniczej S.A. Mieszkańcom Wadowic możemy zaproponować zarówno ekogroszek, jak i węgiel orzech oraz wiele innych rodzajów paliwa, a także kruszywa budowlane.

Skład węgla, w którym najważniejszy jest klient

W naszym składzie węgla najważniejszą wartością jest zadowolenie klienta. By zagwarantować Państwu najwyższy standard obsługi, przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Nie tylko można zaopatrzyć się u nas w 100% ekologiczne produkty o doskonałych właściwościach użytkowych, ale skorzystać również z profesjonalnego doradztwa przy ich wyborze. Jesteśmy w stałej gotowości, by zapewnić Państwu wszechstronną pomoc i wsparcie przy zakupach.

Zajmujemy się także transportem węgla luzem bądź w workach przy wykorzystaniu własnej floty pojazdów ciężarowych. W razie takiej potrzeby, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków współpracy, możemy zająć się wniesieniem zamówienia do wskazanego pomieszczenia.

Mogą Państwo zlecić nam również kruszenie i przesiewanie węgla oraz jego workowanie. Dysponujemy w tym celu specjalistycznymi maszynami. Serdecznie zapraszamy do współpracy mieszkańców Wadowic zainteresowanych usługami profesjonalnego składu węgla.

Shopping Cart