Skład węgla Osiek

wegiel-icon

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami składu węgla w Osieku, zapraszamy. Działamy na terenie całego kraju, dostarczając najwyższej jakości asortyment węglowy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lędzinach, jednak dzięki licznej flocie pojazdów ciężarowych jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować zamówienia również w innych miejscowościach Polski.

Indywidualne podejście, profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo – tego mogą spodziewać się osoby, które zdecydują się nawiązać z nami współpracę. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie podczas zakupów.

Jakie usługi świadczy nasz skład węgla?

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. W branży działamy już ponad 30 lat. Tak bogate doświadczenie przekłada się na kształt naszej oferty, która stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów – zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

W naszym składzie węgla mieszkańcy Osieka mogą nabyć zarówno certyfikowany ekogroszek, jak i węgiel orzech czy kostkę. Posiadamy m.in. surowiec z importu z Kazachstanu i Kolumbii oraz z kopalni Polskiej Grupy Górniczej S.A. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanego produktu. Zaopatrujemy również miejscowości w pobliżu Osieka – m.in. dowozimy węgiel do Andrychowa.

Jedną z największych zalet naszego składu węgla jest to, że zapewnia kompleksową obsługę. Obejmuje ona m.in. usługi transportowe – dostarczamy zamówienia w dowolne miejsca wskazane przez klientów. Po uzgodnieniu szczegółów możemy też zająć się wniesieniem węgla do piwnicy czy też kotłowni. Zajmujemy się też przesiewaniem, kruszeniem i workowaniem węgla.

Shopping Cart