Skład węgla Andrychów

wegiel-icon

Ofertę kierujemy do klientów poszukujących składu węgla w Andrychowie i pobliskich miejscowościach. Chociaż nasz główny punkt znajduje się w Lędzinach, działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Zajmujemy się bowiem nie tylko samą sprzedażą węgla luzem i w workach, ale również jego transportem w miejsce wskazane przez klienta.

W naszym profesjonalnym składzie węgla pracuje wykwalifikowany zespół, zapewniający specjalistyczne doradztwo przy wyborze produktów. Z przyjemnością pomagamy klientom przy zakupach, wykorzystując przy tym nasze wieloletnie doświadczenie w branży. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia przy dokonywaniu zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowa oferta składu węgla – sprzedaż, transport i nie tylko

Oferta naszego składu węgla jest kompleksowa. Posiadamy bardzo bogaty wybór sortymentów węglowych – jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. Wysoka jakość produktu to jeden z głównych powodów, dla których od wielu lat cieszymy się zaufaniem grona licznych klientów – zarówno osób prywatnych, jak i właścicieli firm.

Usługi transportowe realizujemy szybko i sprawnie – dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych. Nasz skład węgla zapewnia ponadto:

  • możliwość kruszenia i przesiania węgla przy pomocy specjalistycznych kruszarek,
  • możliwość workowania węgla,
  • po uzgodnieniu możliwość wniesienia węgla do piwnicy, kotłowni czy też innego pomieszczenia.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy ze składem węgla działającym w Andrychowie i okolicach, zapraszamy. Gwarantujemy bardzo szybki czas realizacji zlecenia, profesjonalną obsługę i indywidualne podejście.

Shopping Cart