Skład węgla Mikołów

wegiel-icon

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami składu węgla w Mikołowie, nasza oferta z pewnością okaże się spełnieniem wszelkich oczekiwań. Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem, co przekłada się na najwyższy standard realizacji każdego zlecenia. Posiadamy bogaty wybór produktów – oferujemy zarówno ekogroszek, jak i węgiel orzech czy kostka. Jako Autoryzowany Dystrybutor Południowego Koncernu Węglowego możemy ręczyć za doskonałą jakość sprzedawanego surowca.

Nasz główny skład węgla znajduje się w Lędzinach, ale dzięki rozbudowanej flocie aut ciężarowych obsługujemy klientów również w innych miejscowościach, dostarczając węgiel w Śląskiem i pozostałych regionach Polski. Bardzo chętnie podejmiemy współpracę z osobami prywatnymi oraz firmami.

Co nasz skład węgla zapewnia klientom?

W naszym składzie węgla klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. W jej zakres wchodzi również specjalistyczne doradztwo. Przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów i z przyjemnością pomagamy klientom podczas ich wyboru – świadomi różnorodności potrzeb zawsze proponujemy opał dostosowany do indywidualnych oczekiwań.

Oferta składu węgla firmy Almas obejmuje także m.in. przesiewanie, kruszenie i workowanie węgla. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, które umożliwia nam szybką i sprawną realizację każdego zlecenia. Jesteśmy otwarci na specjalne życzenia klientów – po wcześniejszym uzgodnieniu warunków oprócz transportu możemy zająć się wniesieniem węgla do wskazanego pomieszczenia, piwnicy czy kotłowni.

Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości opale węglowym, zapraszamy do skorzystania z usług naszego składu węgla, działającego w Mikołowie i wielu innych miejscowościach Polski.

Shopping Cart