Skład węgla Kobiór

wegiel-icon

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, zainteresowanych usługami profesjonalnego składu węgla w Kobiórze. Mimo że główna siedziba naszej firmy znajduje się w Lędzinach, działamy na terenie całej Polski. Oferujemy sortyment węglowy zróżnicowany pod względem właściwości i ceny– dzięki temu każdy z pewnością znajdzie u nas produkty odpowiednie do swoich indywidualnych potrzeb.

Cechą wspólną sprzedawanego przez nasz skład węgla surowca jest wysoka jakość – warto dodać, że jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. W naszej ofercie nie brakuje także węgla z importu, z Kazachstanu i Kolumbii.

Co obejmuje oferta naszego składu węgla?

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak na nie odpowiedzieć. Stawiamy na ciągły rozwój, aby móc zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Dostarczamy węgiel do Tych i innych miejscowości w okolicach Kobióra.

W zakres usług naszego składu węgla wchodzi:

  • fachowe doradztwo – nasz zespół tworzą osoby o odpowiednich kwalifikacjach i szerokiej wiedzy, dzięki czemu służymy profesjonalną pomocą przy wyborze produktów,
  • transport węgla luzem lub w workach – posiadamy rozbudowaną flotę aut ciężarowych, które umożliwiają nam realizację wielu zamówień jednocześnie,
  • kruszenie i przesiewanie węgla – proces ten przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznych maszyn,
  • workowanie węgla.

Szybkie i terminowe wykonanie zlecenia, bardzo korzystne ceny idące w parze z wysoką jakością – to kolejne powody, dla których warto skorzystać z oferty naszego składu węgla. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mieszkańców Kobióra – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Shopping Cart