Skład węgla Imielin

wegiel-icon

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami działającego w Imielinie składu węgla, zapraszamy do kontaktu. Główna siedziba naszej firmy położona jest w Lędzinach, jednakże obsługujemy klientów z wielu innych miejscowości. Nie tylko sprzedajemy certyfikowany węgiel najwyższej jakości, ale zajmujemy się także jego transportem.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży, które przekłada się na profesjonalizm obsługi naszego składu węgla. Prowadzimy współpracę przede wszystkim z osobami prywatnymi, ale naszą ofertę kierujemy również do odbiorców hurtowych i przedsiębiorców. Klientom zapewniamy indywidualne podejście i specjalistyczne doradztwo. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Kompleksowy zakres usług składu węgla

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zadbaliśmy o to, by nasz skład węgla zapewniał kompleksową obsługę. Dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych, co pozwala nam szybko i sprawnie dostarczać ekogroszek i inny sortyment węglowy do Jaworzna i pozostałych miejscowości w okolicy Imielina. Ponadto oferujemy możliwość kruszenia, przesiewania i workowania węgla – posiadamy do tego celu specjalistyczne urządzenia.

Jeśli chodzi o nasz asortyment, możemy zaproponować węgiel luzem albo w workach – z importu (Kazachstan, Kolumbia) lub polski, pochodzący z kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A. Z przyjemnością doradzamy przy wyborze konkretnego produktu – bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak kaloryczność czy czas palenia oraz możliwości budżetowe klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mieszkańców Imielina poszukujących solidnego składu węgla, który na pierwszym miejscu zawsze stawia potrzeby swoich klientów.

Shopping Cart