Skład węgla Chrzanów

wegiel-icon

Jeżeli szukają Państwo składu węgla w Chrzanowie lub pobliskich miejscowościach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Główna siedziba firmy Almas znajduje się w Lędzinach, ale nie ograniczamy działalności jedynie do tej miejscowości. Przeciwnie – świadczymy usługi na terenie całego kraju, zapewniając najwyższy standard usług. Dostarczamy węgiel do Libiąża i wielu innych miast w okolicy Chrzanowa.

Posiadamy surowiec z importu (Kazachstan, Kolumbia), w tym węgiel orzech i ekogroszek, jesteśmy ponadto również Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. Obsługujemy klientów prywatnych poszukujących węgla do ogrzewania swoich gospodarstw domowych, jednak bardzo chętnie podejmujemy też współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Szeroki zakres usług – profesjonalny skład węgla

Główny obszar naszej działalności to oczywiście sprzedaż węgla luzem i w workach, oferujemy także kruszywo (kliniec i tłuczeń). Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy znacznie bardziej rozbudowaną ofertę.

W zakres usług naszego składu węgla wchodzi:

  • kruszenie i przesiewanie – posiadamy specjalistyczne kruszarki umożliwiające otrzymanie węgla o granulacji 5-25 mm,
  • workowanie węgla,
  • transport – dysponujemy nowoczesną flotą aut ciężarowych, co pozwala nam dostarczyć zamówienie w dowolne miejsce.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Chrzanowa i okolic, zainteresowanych skorzystaniem z usług profesjonalnego składu węgla. Gwarantujemy szybką i terminową realizację każdego zlecenia, a ponadto fachowe doradztwo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy przy wyborze optymalnego produktu, dostosowanego do konkretnych potrzeb i oczekiwań.

Shopping Cart