Skład węgla Libiąż

wegiel-icon

Poszukują Państwo składu węgla w Libiążu? Zapraszamy do współpracy! Mimo że siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Lędzinach, działamy w całym kraju. Specjalizujemy się bowiem nie tylko w samej sprzedaży sortymentu węglowego, ale również w jego transporcie. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów ciężarowych, co pozwala nam szybko i sprawnie dostarczać zamówienia we wskazane przez klienta miejsce.

Wysoka jakość obsługi składu węgla firmy Almas wynika z ponad 30 lat doświadczenia w branży. W tym czasie zdążyliśmy nie tylko nawiązać współpracę ze sprawdzonymi dostawcami surowca, ale również dogłębnie poznać potrzeby klientów, a co za tym idzie stworzyć kompleksową ofertę, która jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom.

Korzyści ze współpracy z naszym składem węgla

Decydując się na współpracę z naszym składem węgla, wybierają Państwo rzetelną firmę, oferującą wyłącznie produkty najwyższej jakości. Posiadamy m.in. węgiel orzech, kostkę i ekogroszek – pochodzące z importu (Kazachstan, Kolumbia) oraz polskich kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A.

Niezwykłą wagę przykładamy do poziomu obsługi klienta. W naszym składzie węgla pracuje kompetentny zespół, gotowy odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Z przyjemnością nie tylko opowiemy o naszym asortymencie, ale również doradzimy przy jego wyborze. Uwzględnimy Państwa oczekiwania i na tej podstawie zaproponujemy produkt o odpowiednich właściwościach.

Nasz skład węgla od wielu lat realizuje zamówienia dla mieszkańców Libiąża – ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców działających w różnej skali.

Shopping Cart