Skład węgla Brzeszcze

wegiel-icon

Są Państwo zainteresowani usługami składu węgla w Brzeszczach lub okolicach? Zapraszamy! Siedziba naszej firmy znajduje się w Lędzinach, ale działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Od ponad 30 lat dostarczamy najwyższej jakości surowiec, w tym węgiel orzech i ekogroszek, zapewniając klientom profesjonalną obsługę i niezwykle szeroką ofertę.

To właśnie potrzeby naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego też mogą Państwo liczyć nie tylko na szybką realizację zlecenia i konkurencyjne ceny, ale również specjalistyczne doradztwo. Z przyjemnością pomagamy przy wyborze poszczególnych produktów, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania. Posiadamy węgiel z importu z Kazachstanu i Kolumbii oraz kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A.

Co oferuje nasz skład węgla?

Kompleksowość oferty naszego składu węgla stanowi wynik wieloletniego doświadczenia w branży i znajomości potrzeb klientów. Dysponujemy rozbudowaną flotą samochodów ciężarowych. Z tego też powodu jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce – dostarczamy węgiel w całej Małopolsce, zawsze z zachowaniem umówionego terminu. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy zająć się także jego wniesieniem do wskazanego pomieszczenia.

Jedną z zalet składu węgla firmy Almas jest także to, że świadczymy usługi kruszenia i workowania surowca. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców potrzebujących węgla lub ekogroszku do ogrzewania takich budynków, jak magazyny, szklarnie czy też piekarnie. Jesteśmy przekonani, że uda nam się sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom.

Shopping Cart