Skład węgla Alwernia

wegiel-icon

Jeżeli poszukują Państwo składu węgla w Alwerni lub okolicach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Lędzinach, jednak obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Od ponad 30 lat świadczymy usługi z zakresu sprzedaży węgla, a ponadto zajmujemy się również jego transportem. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, co umożliwia nam realizację wielu zamówień jednocześnie.

W naszym profesjonalnym składzie węgla znajduje się polski surowiec z kopalń Południowego Koncernu Węglowego oraz Polskiej Grupy Górniczej S.A. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego przez nas produktu. Działamy nie tylko w Alwerni, ale w całym województwie małopolskim, dostarczając węgiel do Chrzanowa, Osieka i wielu innych miejscowości.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego składu węgla?

Jako jeden z liderów branży węglowej w regionie na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta. Prowadzimy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, dostarczając im węgiel na potrzeby ogrzewania własnego, jak i przedsiębiorcami. Każdemu zapewniamy indywidualne podejście – jesteśmy otwarci na specjalne życzenia i oferujemy specjalistyczne doradztwo przy wyborze poszczególnych produktów, węgla czy też ekogroszku.

Nasz skład węgla wyróżnia wszechstronność oferty, idąca w parze z najwyższą jakością i bardzo korzystnymi cenami. Zajmujemy się kruszeniem i przesiewaniem węgla przy użyciu specjalistycznych maszyn, a ponadto możemy zaproponować także usługi workowania. Szybkość realizacji zlecenia to kolejny z powodów, dla którego warto wybrać właśnie nasz skład węgla.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące działalności składu węgla firmy Almas, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci aż 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty.

Shopping Cart