Skład węgla Zator

wegiel-icon

Jako działający w Zatorze skład węgla od wielu lat obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, zapewniając im wyłącznie najwyższej jakości produkty. Główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Lędzinach, jednak działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas zarówno w ekogroszek, jak i węgiel orzech czy też wiele innych rodzajów opału.

Profesjonalizm obsługi, indywidualne podejście, atrakcyjne ceny i szeroki wybór – z tego słynie nasz skład węgla. Mieszkańcom Zatoru i okolic zapewniamy kompleksowy zakres usług, zawsze dostosowany do ich potrzeb.

Skład węgla z ponad 30-letnim doświadczeniem

Jesteśmy jednym z liderów branży węglowej w regionie, co ma przełożenie na jakość świadczonych przez nas usług. Dostarczamy certyfikowany węgiel pochodzący z importu (Kazachstan, Kolumbia) oraz polskich kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A. Doradzamy klientom przy wyborze konkretnego rodzaju opału, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania.

Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, która umożliwia nam realizację wielu zamówień jednocześnie. Dostarczamy węgiel i inny asortyment na terenie całego kraju. Zajmujemy się także kruszeniem, przesiewaniem i workowaniem węgla. Wiemy, że dla naszych klientów bardzo ważna jest terminowość – gwarantujemy szybkie i sprawne wykonanie każdego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Zatoru, których zainteresowała oferta naszego składu węgla. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Shopping Cart