Skład węgla Trzebinia

wegiel-icon

Nasz działający w Trzebini skład węgla słynie z zapewniania klientom profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości ekologicznych produktów. Jako jeden z liderów branży węglowej w regionie gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia, niezwykle korzystne ceny i kompleksowy zakres usług.

Zajmujemy się dystrybucją węgla na potrzeby gospodarstw domowych, a oprócz tego jesteśmy również otwarci na współpracę z odbiorcami hurtowymi, instytucjami i przedsiębiorstwami o różnej skali i profilu działalności. Pracownicy naszego składu węgla to zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach i ogromnej wiedzy – dlatego też możemy zaproponować Państwu specjalistyczne doradztwo przy wyborze optymalnego rodzaju opału.

W czym specjalizuje się nasz skład węgla?

Główną specjalnością składu węgla firmy Almas jest sprzedaż certyfikowanego węgla opałowego – pochodzącego z importu (Kazachstan, Kolumbia) oraz polskich kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oprócz tego świadczymy również profesjonalne usługi transportowe – dowozimy węgiel luzem bądź pakowany w workach. Posiadamy własną flotę aut ciężarowych zróżnicowanych pod względem ładowności – pozwala nam to na szybką i sprawną realizację wielu zamówień jednocześnie.

Co więcej, nasz skład węgla wyposażony jest w specjalistyczne maszyny służące do kruszenia i przesiewania tego surowca. Zajmujemy się też workowaniem węgla.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego składu węgla mieszkańców Trzebini, którym zależy na wysokiej jakości opale, konkurencyjnych cenach i terminowym wykonaniu każdej usługi.

Shopping Cart