Skład węgla Przeciszów

wegiel-icon

Jako działający w Przeciszowie skład węgla przykładamy szczególną uwagę do profesjonalnej obsługi. Klienci nie tylko mogą nabyć u nas wysokiej jakości opał ze sprawdzonego źródła, ale również skorzystać z fachowego doradztwa przy jego wyborze. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, co znajduje wyraz w stale poszerzanej ofercie – stanowi ona najlepszą odpowiedź na potrzeby naszych klientów.

Tym, co wyróżnia nasz skład węgla, jest ponad 30-letnie doświadczenie. Prowadzimy współpracę wyłącznie z zaufanymi partnerami biznesowymi, dzięki czemu możemy ręczyć za jakość oferowanych produktów. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego, dostarczamy też węgiel z importu (Kazachstan, Kolumbia) oraz kopalni Polskiej Grupy Górniczej S.A.

Z czego słynie nasz skład węgla?

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość – to cechy, z których jesteśmy znani w branży węglowej. Przygotowaliśmy rozbudowany asortyment, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie u nas produkty odpowiednie do swoich potrzeb. Ekogroszek czy węgiel orzech – jeśli mają Państwo wątpliwości, co wybrać, zachęcamy do kontaktu z fachową obsługą naszego składu węgla.

Główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Lędzinach. Posiadamy jednak flotę pojazdów ciężarowych i świadczymy usługi transportowe. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie pod dowolny adres. Ponadto możemy zająć się dla Państwa:

  • przesiewaniem węgla,
  • kruszeniem węgla,
  • workowaniem węgla.

Zapraszamy do współpracy z naszym składem węgla mieszkańców Przeciszowa i okolic. Dołożymy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Shopping Cart