Skład węgla Dąbrowa Górnicza

wegiel-icon

Poszukują Państwo składu węgla w Dąbrowie Górniczej albo okolicach? Zapraszamy! Mimo że główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Lędzinach, obsługujemy klientów również z wielu innych miejscowości. Oferujemy m.in. surowiec z importu z Kazachstanu i Kolumbii oraz polski węgiel z kopalni Południowego Koncernu Węglowego i Polskiej Grupy Górniczej S.A.

W ciągu ponad 30 lat działalności zdobyliśmy zaufanie licznych klientów, którzy docenili nie tylko wysoką jakość produktu, ale również profesjonalizm obsługi naszego składu węgla. To właśnie potrzeby klientów uznajemy bowiem za priorytet. Znajduje to odzwierciedlenie w kompleksowości oferty oraz naszym podejściu – nie działamy szablonowo i zawsze jesteśmy w gotowości, by doradzić czy dostosować sposób realizacji zlecenia do indywidualnych oczekiwań.

Co wyróżnia nasz skład węgla na tle konkurencji?

W naszym składzie węgla łączymy wysoką jakość z szerokim zakresem usług. Dlatego też zadbaliśmy o rozbudowaną flotę samochodów ciężarowych. Transport węgla luzem lub w workach to jedna z naszych specjalności – dowozimy zamówienia w dowolne miejsce wskazane przez klientów. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje też możliwość rozładunku i przeniesienia węgla do piwnicy czy też kotłowni.

Kompleksowa oferta naszego składu węgla obejmuje także usługi kruszenia, przesiewania i workowania tego surowca. Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, który pozwala nam szybko i sprawnie realizować tego typu zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu klientów prywatnych i przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej, zainteresowanych współpracą z rzetelnym składem węgla. Jesteśmy pewni, że uda nam się spełnić Państwa oczekiwania.

Shopping Cart