Skład węgla Chełmek

wegiel-icon

Obsługujemy klientów zainteresowanych usługami składu węgla w Chełmku i pobliskich miejscowościach. Nasza siedziba położona jest w dogodnej lokalizacji w Lędzinach. Oprócz możliwości odbioru osobistego świadczymy również profesjonalne usługi transportowe – dowozimy węgiel luzem i w workach na terenie całej Polski.

Indywidualne podejście, fachowe doradztwo, szybka realizacja zlecenia, konkurencyjne ceny – tego mogą spodziewać się klienci, którzy postanowią skorzystać z usług naszego składu węgla. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży doskonale wiemy, jak zapewnić najwyższą jakość produktu. Pozyskujemy go wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Należy podkreślić, że jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego.

Jakie usługi świadczy nasz skład węgla?

Oferta składu węgla naszej firmy jest niezwykle szeroka. W sprzedaży posiadamy węgiel z polskich kopalni, w tym Polskiej Grupy Górniczej S.A, a oprócz tego również z importu (Kazachstan, Kolumbia). Dysponujemy flotą pojazdów ciężarowych zróżnicowanych pod względem ładowności, dlatego też jesteśmy w stanie realizować zamówienia nie tylko dla odbiorców prywatnych, ale i przedsiębiorców. Dbamy o terminowe wykonanie każdego zlecenia.

Nasz skład węgla świadczy:

  • usługi transportowe,
  • usługi kruszenia,
  • usługi workowania.

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego składu węgla w Chełmku lub okolicach, zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie udzielimy dodatkowych informacji dotyczących naszej oferty albo doradzimy przy wyborze poszczególnych produktów, biorąc pod uwagę Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Shopping Cart