Skład węgla Bieruń

wegiel-icon

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami składu węgla w Bieruniu, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy liderem branży w regionie – główna siedziba naszej firmy położona jest w Lędzinach na Śląsku. Działalność prowadzimy jednak na terenie całego kraju. Dzięki nowoczesnej flocie samochodów ciężarowych możemy zapewnić klientom profesjonalne usługi transportu. Na tym jednak nie kończy się nasza oferta.

Prowadzony przez nas skład węgla wyposażony jest w specjalistyczne maszyny, dzięki czemu oprócz sprzedaży zajmujemy się również m.in. kruszeniem i przesiewaniem węgla oraz jego workowaniem. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Południowego Koncernu Węglowego. Oferujemy też węgiel z importu pochodzący z Kazachstanu i Kolumbii oraz surowiec z kopalń Polskiej Grupy Górniczej S.A.

Co wyróżnia nasz skład węgla?

Początek naszej działalności w branży węglowej sięga ponad 30 lat wstecz. Tak duże doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Nie spoczywamy jednak na laurach: stale podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy ofertę, tak aby stanowiła najlepszą odpowiedź na potrzeby klientów. Zapewniamy:

  • indywidualne podejście,
  • fachowe doradztwo przy wyborze produktów,
  • bardzo szybką realizację każdego zlecenia,
  • atrakcyjne ceny.

Nasz skład węgla obsługuje klientów nie tylko w Bieruniu, ale również pobliskich miejscowościach i innych regionach Polski. Prowadzimy współpracę przede wszystkim z osobami prywatnymi ogrzewającymi swoje gospodarstwa domowe węglem lub ekogroszkiem, jednak ofertę kierujemy także do przedsiębiorców.

Shopping Cart